Domů

Flo Gro Nutriculture

Aktivní filtry

3 000 Kč
Automatický kapkový systém s časovačem Flo-Gro 510 poskytuje víceletý domov vzrostlým, například vzorkovým a mateřským, rostlinám. Prstencový zavlažovací systém zavlažuje rostlinu rovnoměrně po celém obvodu jejích kořenů. Také dodává kořenům důležitý kyslík. Jako médium se do všech Flo-Gro využívá keramzit, který perfektně udržuje rostlinu ve stabilní poloze. Zároveň díky své vzdušnosti optimalizuje přísun kyslíku ke kořenům. Pomocí časovače lze automatickou závlahu nastavit tak, aby byla každá rostlina maximálně spokojená. Přednosti kapkové závlahy Flo-Gro 510 ideální domov pro víceleté a velké rostliny (mateřské, vzorkové apod.) dostatečný prostor a optimální podmínky pro silný kořenový systém rovnoměrné prstencové zavlažování kromě živin přivádí ke kořenům také kyslík možnost nastavení pravidelného časového intervalu pro vyživování maximální využití živného roztoku díky čerpadlu snadno sestavitelný kompletní zavlažovací systém rozměry 102,5x52x30cm nádrž o objemu 47 litrů kompatibilní se všemi hydroponickými hnojivy   Ideální zavlažovací systém pro mateřské nebo vzorkové rostliny Časovaná kapková závlaha s prstencovým zavlažováním Flo-Gro 510 od Nutriculture je určena pro pěstování jedné až dvou vzrostlých rostlin v inertním médiu, doporučujeme keramzit. Rostliny, které jste právě zasadili do systému, je zpočátku vhodné živit 1-3x denně. Růst a mohutnění rostliny doplňte zvýšením frekvence až na 6x denně. Rostliny pod umělým osvětlením spotřebují zálivku rychleji, nezapomeňte na to. Kontrolujte pravidelně pH a EC, přidávejte živiny dle potřeby. Roztok kompletně vyměňte jednou za 2-3 týdny. Další informace najdete v galerii obrázků nebo videí.
1 500 Kč
Časovaný hydroponický systém s kapkovou závlahou Flo-Gro 500 poskytuje víceletý domov vzrostlým, například mateřským, rostlinám. Prstencový zavlažovací systém zavlažuje rostlinu rovnoměrně po celém obvodu jejích kořenů. Také dodává kořenům důležitý kyslík. Jako médium se do všech Flo-Gro využívá keramzit, který perfektně udržuje rostlinu ve stabilní poloze. Zároveň díky své vzdušnosti optimalizuje přísun kyslíku ke kořenům. Pomocí časovače lze automatickou závlahu nastavit tak, aby byla každá rostlina maximálně spokojená. Přednosti kapkové závlahy Flo-Gro 500 ideální domov pro víceleté a velké rostliny (mateřské, vzorkové apod.) dostatečný prostor a optimální podmínky pro silný kořenový systém rovnoměrné prstencové zavlažování kromě živin přivádí ke kořenům také kyslík možnost nastavení pravidelného časového intervalu pro vyživování maximální využití živného roztoku díky čerpadlu snadno sestavitelný kompletní zavlažovací systém rozměry 55,5x46x29cm nádrž o objemu 17 litrů kompatibilní se všemi hydroponickými hnojivy   Ideální zavlažovací systém pro mateřské nebo vzorkové rostliny Kapková závlaha Flo-Gro 500 od Nutriculture je určena pro pěstování jedné vzrostlé rostliny v inertním médiu, doporučujeme keramzit. Rostliny, které jste právě zasadili do systému, je zpočátku vhodné živit 1-3x denně. Růst a mohutnění rostliny doplňte zvýšením frekvence až na 6x denně. Rostliny pod umělým osvětlením spotřebují zálivku rychleji, nezapomeňte na to. Kontrolujte pravidelně pH a EC, přidávejte živiny dle potřeby. Roztok kompletně vyměňte jednou za 2-3 týdny. Další informace najdete v galerii obrázků a videí.
2 800 Kč
Kapkový zavlažovací systém s časovačem Flo-Gro 520 poskytuje víceletý domov vzrostlým, například mateřským, rostlinám. Prstencový zavlažovací systém zavlažuje rostlinu rovnoměrně po celém obvodu jejích kořenů. Také dodává kořenům důležitý kyslík. Jako médium se do všech Flo-Gro využívá keramzit, který perfektně udržuje rostlinu ve stabilní poloze. Zároveň díky své vzdušnosti optimalizuje přísun kyslíku ke kořenům. Pomocí časovače lze automatickou závlahu nastavit tak, aby byla každá rostlina maximálně spokojená. Přednosti kapkové závlahy Flo-Gro 520 ideální domov pro víceleté a velké rostliny (mateřské, vzorkové apod.) dostatečný prostor a optimální podmínky pro silný kořenový systém rovnoměrné prstencové zavlažování kromě živin přivádí ke kořenům také kyslík možnost nastavení pravidelného časového intervalu pro vyživování maximální využití živného roztoku díky čerpadlu snadno sestavitelný kompletní zavlažovací systém rozměry 75x75x30cm nádrž o objemu 50 litrů kompatibilní se všemi hydroponickými hnojivy   Ideální zavlažovací systém pro mateřské nebo vzorkové rostliny Kapková závlaha Flo-Gro 520 od Nutriculture je určena pro pěstování dvou vzrostlých rostlin v inertním médiu, doporučujeme keramzit. Rostliny, které jste právě zasadili do systému, je zpočátku vhodné živit 1-3x denně. Růst a mohutnění rostliny doplňte zvýšením frekvence až na 6x denně. Rostliny pod umělým osvětlením spotřebují zálivku rychleji, nezapomeňte na to. Kontrolujte pravidelně pH a EC, přidávejte živiny dle potřeby. Roztok kompletně vyměňte jednou za 2-3 týdny. Další informace najdete v galerii obrázků nebo videí.