Home

Filter By

Ventilátory VK

CZK1,999.00
Tichý ventilátor do potrubí VK 100, 250m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Potrubní větrák se hodí pro odsávání vzduchu z menších kancelářských, obchodních nebo bytových prostorů a průmyslových provozů. Výhody ventilátoru VK 100, 250m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 100 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 100mm max. kapacita vzduchu (výkon) 250m3/h spotřeba (příkon) 80W tlak 350Pa 2820 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,15kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru/automatický restart provoz až 40.000 hodin a více doporučeno do krátkých potrubí s max. délkou 10m krytí IP X4   Plastový ventilátor VK 100 s výkonem 250m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK2,899.00
Plastový potrubní ventilátor s termostatem VK 125 U, 355m3/h je určen pro odvětrávání menších nebytových prostorů. Bezúdržbový větrák z ABS plastu zaujme svou nízkou hmotností, tichým chodem a vysokou životností. Zabudovaný termostat zjednoduší odvětrávání vašich místností. Požadovanou teplotu nastavujete manuálně přímo na ventilátoru. V případě, že teplota vzroste o 2 stupně, tak motor začne pracovat rychleji. Když se místnost ochladí, přepne se zase na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 125 U, 355m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 125 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 125mm max. kapacita vzduchu (výkon) 355m3/h spotřeba (příkon) 79W tlak 335Pa 2800 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,2kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro kratší potrubí s max. délkou 10m krytí IP X4   Tichý radiální ventilátor VK 125 U s termostatem a výkonem 355m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK2,699.00
Tichý ventilátor do potrubí VK 100 U, 250m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Potrubní větrák s termostatem se hodí pro odsávání vzduchu z kancelářských, obchodních nebo bytových prostorů a průmyslových provozů. Interní termostat funguje jednoduše a může usnadnit váš provoz. Nejdříve nastavíte na ventilátoru požadovanou teplotu. Pokud okolní teplota stoupne o 2 stupně nad nastavenou teplotu, tak se motor automaticky přepne na vyšší rychlost. Jakmile se teplota vrátí do normálu, ventilátor se sám přepíná na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 100 U, 250m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 100 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 100mm max. kapacita vzduchu (výkon) 250m3/h spotřeba (příkon) 80W tlak 350Pa 2820 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,15kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru/automatický restart provoz až 40.000 hodin a více doporučeno do krátkých potrubí s max. délkou 10m krytí IP X4   Plastový ventilátor VK 100 U s termostatem a výkonem 250m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,099.00
Tichý ventilátor do potrubí VK 150 U, 460m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Potrubní větrák s termostatem se hodí pro odsávání vzduchu z kanceláří, obchodů, bytů, hal nebo průmyslových provozů. Interní termostat funguje jednoduše a může usnadnit váš provoz. Nejdříve nastavíte na ventilátoru požadovanou teplotu. Pokud okolní teplota stoupne o 2 stupně nad nastavenou teplotu, tak se motor automaticky přepne na vyšší rychlost. Jakmile se teplota vrátí do normálu, ventilátor se sám přepíná na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 150 U, 460m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 150 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 150mm max. kapacita vzduchu (výkon) 355m3/h spotřeba (příkon) 80W tlak 290Pa 2725 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,6kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 20m krytí IP X4   Plastový ventilátor VK 150 U s termostatem a výkonem 4600m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,599.00
Radiální potrubní ventilátor VK 00, 780m3/h je určen pro odvětrávání středních a větších nebytových prostorů. Bezúdržbový větrák z ABS plastu zaujme slušnou charakteristikou a tichým chodem. Zabudovaný termostat zjednoduší odvětrávání vašich místností. Požadovanou teplotu nastavujete manuálně přímo na ventilátoru. V případě, že teplota vzroste o 2 stupně, tak motor začne pracovat rychleji. Když se místnost ochladí, přepne se zase na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 200 U, 780m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 200 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 200mm max. kapacita vzduchu (výkon) 780m3/h spotřeba (příkon) 107W tlak 360Pa 2660 otáček za minutu akustický tlak 48 dbA hmotnost 4,3kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 25m krytí IP X4   Plastový potrubní ventilátor VK 200 U s výkonem 780m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,999.00
Tichý potrubní ventilátor VK 250 U, 1080m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Potrubní větrák se hodí pro odsávání vzduchu ze středně velkých kancelářských, obchodních nebo bytových prostorů a průmyslových provozů. Zabudovaný termostat zjednoduší odvětrávání vašich místností. Požadovanou teplotu nastavujete manuálně přímo na ventilátoru. V případě, že teplota vzroste o 2 stupně, tak motor začne pracovat rychleji. Když se místnost ochladí, přepne se zase na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 250 U, 1080m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 250 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 250mm max. kapacita vzduchu (výkon) 780m3/h spotřeba (příkon) 173W tlak 500Pa 2090 otáček za minutu akustický tlak 50 dbA hmotnost 4,5kg optimální provozní teplota -25/+50 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 25m krytí IP X4   Potrubní radiální ventilátor VK 250 U s termostatem a s výkonem 1080m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK4,299.00
Plastový ventilátor do potrubí VK 315 U, 1340m3/h z odolného ABS plastu je kompatibilní s flexibilním i pevným vzduchovým potrubím o průměru 315mm. Zabudovaný termostat zjednoduší odvětrávání vašich místností. Požadovanou teplotu nastavujete manuálně přímo na ventilátoru. V případě, že teplota vzroste o 2 stupně, tak motor začne pracovat rychleji. Když se místnost ochladí, přepne se zase na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VK 315 U, 1340m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 315 U, s termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 315mm max. kapacita vzduchu (výkon) 1340m3/h spotřeba (příkon) 200W tlak 505Pa 2655 otáček za minutu akustický tlak 50 dbA hmotnost 5,1kg optimální provozní teplota -25/+50 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 35m krytí IP X4   Potrubní radiální ventilátor VK 315 U s termostatem a s výkonem 1340m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK4,999.00
Plastový ventilátor do potrubí VKS 315 U, 1700m3/h z odolného ABS plastu je kompatibilní s flexibilním i pevným vzduchovým potrubím o průměru 315mm. Interní termostat funguje jednoduše a může usnadnit váš provoz. Nejdříve nastavíte na ventilátoru požadovanou teplotu. Pokud okolní teplota stoupne o 2 stupně nad nastavenou teplotu, tak se motor automaticky přepne na vyšší rychlost. Jakmile se teplota vrátí do normálu, ventilátor se sám přepíná na nižší rychlost. Výhody ventilátoru VKS 315 U, 1700m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou silnější motor a vyšší výkon se zabudovaným termostatem pro regulaci teploty využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VKS 315 U, se silnějším motorem a termostatem do flexibilních i pevných potrubí o průměru 315mm max. kapacita vzduchu (výkon) 1700m3/h spotřeba (příkon) 310W tlak 650Pa 2590 otáček za minutu akustický tlak 53 dbA hmotnost 5,2kg optimální provozní teplota -25/+45 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 35m krytí IP X4   Potrubní radiální ventilátor VKS 315 U se silnějším motorem a termostatem a s výkonem 1700m3/h dodáváme včetně příchytek. Otáčky lze regulovat pouze pomocí externího regulátoru (tyristoru nebo autotransdormátoru). Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK2,199.00
Plastový potrubní ventilátor VK 125, 355m3/h je určen pro odvětrávání menších nebytových prostorů. Bezúdržbový větrák z ABS plastu zaujme svou nízkou hmotností, tichým chodem a vysokou životností. Výhody ventilátoru VK 125, 355m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 125 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 125mm max. kapacita vzduchu (výkon) 355m3/h spotřeba (příkon) 79W tlak 335Pa 2800 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,2kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro kratší potrubí s max. délkou 10m krytí IP X4   Tichý radiální ventilátor VK 125 s výkonem 355m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK2,499.00
Potrubní ventilátor VK 150, 460m3/h z odolného ABS plastu zaujme svou nižší hmotností a slušnými parametry. Je kompatibilní s flexibilním i pevným vzduchovým potrubím o průměru 150mm. Výhody ventilátoru VK 150, 460m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 150 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 150mm max. kapacita vzduchu (výkon) 355m3/h spotřeba (příkon) 80W tlak 290Pa 2725 otáček za minutu akustický tlak 46 dbA hmotnost 2,6kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 20m krytí IP X4   Plastový radiální ventilátor VK 150 s výkonem 460m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,199.00
Tichý potrubní ventilátor VK 200, 780m3/h je vyroben z odolného a lehkého ABS plastu. Potrubní větrák se hodí pro odsávání vzduchu ze středně velkých kancelářských, obchodních nebo bytových prostorů a průmyslových provozů. Výhody ventilátoru VK 200, 780m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 200 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 200mm max. kapacita vzduchu (výkon) 780m3/h spotřeba (příkon) 107W tlak 360Pa 2660 otáček za minutu akustický tlak 48 dbA hmotnost 4,3kg optimální provozní teplota -25/+55 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 25m krytí IP X4   Potrubní radiální ventilátor VK 200 s výkonem 780m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci ventilátoru proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,499.00
Radiální potrubní ventilátor VK 250, 1080m3/h je určen pro odvětrávání středních a větších nebytových prostorů. Bezúdržbový větrák z ABS plastu zaujme slušnou charakteristikou a tichým chodem. Výhody ventilátoru VK 250, 1080m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 250 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 250mm max. kapacita vzduchu (výkon) 780m3/h spotřeba (příkon) 173W tlak 500Pa 2090 otáček za minutu akustický tlak 50 dbA hmotnost 4,5kg optimální provozní teplota -25/+50 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 25m krytí IP X4   Plastový potrubní ventilátor VK 250 s výkonem 1080m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,699.00
Plastový ventilátor do potrubí VK 315, 1340m3/h z odolného ABS plastu je kompatibilní s flexibilním i pevným vzduchovým potrubím o průměru 315mm. Výhody ventilátoru VK 315, 1340m3/h ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VK 315 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 315mm max. kapacita vzduchu (výkon) 1340m3/h spotřeba (příkon) 200W tlak 505Pa 2655 otáček za minutu akustický tlak 50 dbA hmotnost 5,1kg optimální provozní teplota -25/+50 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 35m krytí IP X4   Potrubní radiální ventilátor VK 315 s výkonem 1340m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci ventilátoru proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK4,399.00
Potrubní ventilátor VKS 315, 1700m3/h z odolného ABS plastu zaujme hlavně silnějším motorem, vyšším výkonem a dalšími slušnými parametry. Je kompatibilní s flexibilním i pevným vzduchovým potrubím o průměru 315mm. Výhody ventilátoru VKS 315, 1700m3/h silnější motor ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VKS 315 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 315mm max. kapacita vzduchu (výkon) 1700m3/h spotřeba (příkon) 310W tlak 650Pa 2590 otáček za minutu akustický tlak 53 dbA hmotnost 5,2kg optimální provozní teplota -25/+45 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 45m krytí IP X4   Plastový radiální ventilátor VKS 315 s výkonem 1700m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.
CZK3,399.00
Radiální potrubní ventilátor VKS 200, 930m3/h je určen pro odvětrávání středních a větších nebytových prostorů. Větší větrák z ABS plastu zaujme slušnou charakteristikou. Hlavní předností je silnější motor. Výhody ventilátoru VKS 200, 930m3/h silnější motor ideální volba pro odtah vzduchu z prostor s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou využitelný na odvětrávání garáží, dílen, obchodů, pěstebních místností, kanceláří apod. bezúdržbové kuličkové ložisko garantuje spolehlivý a tichý výkon motoru jednofázový asynchronní AC motor s vnějším rotorem spolehlivý ABS plast nepodléhá korozi a umožňuje fungování ve vlhkých prostorách upevnění na zeď nebo strop pod libovolným úhlem radiální lopatky, nízká hlučnost Parametry ventilátoru VKS 200 do flexibilních i pevných potrubí o průměru 200mm max. kapacita vzduchu (výkon) 930m3/h spotřeba (příkon) 173W tlak 510Pa 2125 otáček za minutu akustický tlak 51 dbA hmotnost 4,3kg optimální provozní teplota -25/+45 stupňů ochrana proti přehřátí motoru provoz až 40.000 hodin a více doporučeno pro potrubí s max. délkou 25m krytí IP X4   Plastový potrubní ventilátor VKS 200 s výkonem 930m3/h dodáváme včetně příchytek. Při instalaci, spuštění a manipulaci s větrákem postupujte podle českého návodu, který je součástí balení. Zapojení a instalaci proveďte přesně podle manuálu a přiloženého schéma.