Home

Filter By

Ochrana proti plísním

CZK85.00
Účinný fungicidní koncentrát Proplant má stejné účinky jako postřik Previcur. Účinnou látkou je propamokarb, který omezuje tvorbu mycelia a sporulaci. Osvědčuje se při hubení plísní u okurek, paprik, rajčat, celere, tykvovité a brukvovité zeleniny (kromě kedlubnu.) Použitelný je i u okrasných rostlin, dřevin nebo moření osiva. Proplant je vhodný pro ochranu mladých rostlin, jako jsou sazenice a řízky nebo i klíčících semen. Po zředění s vodou se aplikuje do půdy, po absorpci kořeny je rozveden do ostatních částí rostlin. Aplikovat lze také jako postřik přímo na listy. Fungicid Proplant je k dispozici v 10ml balení. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK170.00
Účinný fungicidní koncentrát Proplant má stejné účinky jako postřik Previcur. Účinnou látkou je propamokarb, který omezuje tvorbu mycelia a sporulaci. Osvědčuje se při hubení plísní u okurek, paprik, rajčat, celere, tykvovité a brukvovité zeleniny (kromě kedlubnu.) Použitelný je i u okrasných rostlin, dřevin nebo moření osiva. Proplant je vhodný pro ochranu mladých rostlin, jako jsou sazenice a řízky nebo i klíčících semen. Po zředění s vodou se aplikuje do půdy, po absorpci kořeny je rozveden do ostatních částí rostlin. Aplikovat lze také jako postřik přímo na listy. Fungicid Proplant je k dispozici v 50ml balení. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK70.00
Fungicid Ridomil MZ hubí listovou plíseň na bramborách, cibuli, rajčatech, okurkách nebo vinné révě. Aplikuje se jako postřik na listy, stonky nebo kořeny. Kombinace účinných látek mancozeb a metalaxyl-M umožňuje širokospektrální ochranu různých druhů rostlin před plísněmi. Fungicid Ridomil Gold MZ je k dispozici v balení s dvěma 10g sáčky. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK75.00
Účinný fungicid Acrobat MZ ve formě granulí rozpustných ve vodě je určen pro ochranu rostlin a zeleniny před plísněmi a houbami z třídy Oomycetes. Obsahuje Mancozeb a dimethomorph, účinné fungicidní látky, které přerušují vývoj parazitních hub a plísní na tradiční domácí zelenině (rajčata, brambory, cibule, salát, okurky, vinná réva apod.) Ve vodě rozpustný granulát Acrobat MZ k dispozici ve dvou 10 gramových balení. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK35.00
Širokospektrální ochranný přípravek Dithane DG s účinnou látkou Mancozeb je určen proti škodlivým plísním a houbám na rostlinách, ovoci, zelenině nebo dřevinách. Tento organický kontaktní fungicid má skvělé výsledky při eliminaci cibulových, bramborových, okurkových a révových plísní. Pomáhá při strupovitosti jádrovin, septorióze nebo černi rajčat, kadeřavosti broskvoní, skvrnitosti listů okrasných rostlin/dřevin, třešní nebo antraknóze rybízu. Dithane 10 DG se aplikuje postřikem na zasažené části rostliny, k dispozici v 10 gramovém balení. Neaplikujte, pokud bude do 4 hodin pršet. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK55.00
Účinnou látkou fungicidu Kuprikol 50 je oxychlorid mědi. Ve vodě rozpustný prášek se aplikuje jako postřik. Hubí plísně u různých druhů rostlin - plíseň bramborová, cibulová, okurková, révová. Dále pomáhá při septorióze celeru, antraknóze fazolu, bakteriální skvrnitosti okurek, skvrnitosti listů jahodníku, kadeřavosti broskvoní, třešňových nekróz, bakteriální spále jabloňovitých stromů. Účinný je také při léčení puchrovitosti slivoně. Pozor, fungicid Kuprikol 50 nesmí zasáhnout okolní porost. Nedoporučuje se pro rostliny citlivé na měď. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK88.00
Univerzální fungicid Rovral AQUAFLO s účinnou látkou iprodione se aplikuje jako postřik. Blokuje růst mycelia a klíčení spor a tím chrání rostliny, zeleninu nebo okrasné a ovocné dřeviny před houbami a plísněmi. Úspěšně bojuje i proti různým plísním na jahodníku, maliníku nebo vinné révě. Koncentrovaný fungicid Rovral AQUAFLO je velmi vhodný pro moření česneku proti plísním. K dispozici jako 10ml koncentrát pro smíchání s vodou. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK39.00
Širokospektrální fungicid Champion 50 WP ve formě smáčitelného prášku obsahuje účinnou látkou hydroxid měďnatý. Kromě likvidace plísně a bakterií pomáhá při ochraně květů meruněk před mrazem. Pro maximální úspěšnost je třeba zajistit dokonalé smáčení infikovaných rostlin. Velmi snadno se rozpouští, neucpává trysky postřikovače. Zároveň perfektně ulpí na postřikovaných rostlinách. Výhodou je také možnost použití v kombinaci s dravým roztočem Typhlodromus Pyri, na kterého nemá negativní účinky. Malé dávky nezatěžují přírodní prostředí. Champion 50 WP k dispozici v 10 gramovém balení. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK120.00
Organosilikonové smáčedlo SILWET L-77 je neiontová pomocná látka ke zlepšení pokrývnosti ošetřených částí rostlin aplikační kapalinou.Význam použití:zvyšuje přilnavost aplikace na rostlinách a tím se zvyšuje účinnost použitého pesticidu /protiplísňové přípravky,a přípravky proti škůdcům/zvyšuje odolnost aplikace proti smytí deštěm,použití s fungicidy, insekticidy,herbicidy i hnojivy,DÁVKOVÁNÍ:2-5ml na 10 litrů aplikační kapaliny.
CZK40.00
Komplexní systémový fungicid Aliette 80 WP s účinnou látkou fosetyl-Al. Zajišťuje dokonalou ochranu rostliny, je rychle a snadno vstřebatelný a odolný proti smytí. Eliminuje tvorbu konidií a škodlivých spor. Aktivuje přirozenou obranyschopnost rostlin. Působí a ničí především houby ze skupin Phycomycetes, Phomopsis, Alternaria a Penicillium. Vhodný především pro ochranu chmele, jahodníku a různých druhů tykvovité zeleniny. Je neškodný pro slunéčka, dravé roztože a další prospěšné organismy. Aliette 80 WP k dispozici v 5 gramovém balení, určen pro postřik. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK99.00
Fungicid Discus ve formě rozpustného prášku se na zasažené rostliny aplikuje jako postřik. Obsahuje účinnou látku kresoxim-methyl, který razantně snižuje výskyt strupovitosti na hrušních a jabloních, stejně jako různých druhů padlí (růžové, angreštové, jabloňové, révové). Je úspěšný i proti helminthosporióze máku nebo černé skvrnitosti růží. Po aplikaci je fungicid Discus rozveden po povrchu rostliny a vytváří ochranný film s protektivním, kurativním a eradikativním účinkem. K dispozici v balení s třemi dvougramovými sáčky. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK219.00
Přírodní koncentrát Rock Effect působí insekticidně na mšice, svilušky, molice, červce, puklice nebo třásněnky. Fungicidní účinek se projeví při aplikaci postřikem na rostliny postižené americkým padlí. Přípravek je vhodný pro okurky, papriky, rajčata a další druhy zeleniny. Jeho přírodní báze může pomoci také okrasným rostlinám, bylinám, ovocným keřům, vinné révě nebo dřevinám. Neškodí prospěšným organismům, je vhodný pro ekologické zemědělství. Před použitím si přečtěte návod. Rock Effect Agro Natur k dispozici v 250ml koncentrátu.
CZK125.00
Účinný systémový fungicid Previcur Energy 15ml obsahuje dvě účinné látky, propamocarb a fosetyl-Al. Ty poskytují jak preventivní, tak kurativní účinek při nekróze kořenů, padání klíčních rostlin nebo nemocem na nadzemních částech rostlin. Aplikuje se jako postřik, působí proti půdním a listovým chorobám řádu Oomycetes (Pythium, Aphanomycetes, Phytophora, Peronospora, Bremia). Vhodný pro postřik proti salátové, zelné a okurkové plísni nebo při napadení košťálové zeleniny. Previcur Energy k dispozici jako 15ml koncentrát. Skvěle chrání mladé části rostlin. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK299.00
Účinný systémový fungicid Previcur Energy 60ml obsahuje dvě účinné látky, propamocarb a fosetyl-Al. Ty poskytují jak preventivní, tak kurativní účinek při nekróze kořenů, padání klíčních rostlin nebo nemocem na nadzemních částech rostlin. Aplikuje se jako postřik, působí proti půdním a listovým chorobám řádu Oomycetes (Pythium, Aphanomycetes, Phytophora, Peronospora, Bremia). Vhodný pro postřik proti salátové, zelné a okurkové plísni nebo při napadení košťálové zeleniny. Previcur Energy k dispozici jako 60ml koncentrát. Skvěle chrání mladé části rostlin. Před použitím nastudujte důkladně návod!
CZK39.00
Fungicidní přípravek ZATO 50 WG obsahuje účinnou látku trifloxystrobin, který eliminuje klíčení spor a rozvoj mycelia na povrchu rostlin. Je vhodný na skvrnitost listů, rzi a padlí okrasných rostlin. Vinnou révu chrání před padlí, stejně jako jabloně a hrušně. Aplikuje se důkladným postřikem na zelené části rostliny. Dodržujte instrukce v příbalovém letáku. Fungicid ZATO 50 WG k dispozici v 1,5 gramovém balení.