Home

Filter By

Ostatní kuřácké potřeby

CZK659.00
Diskrétní přenoska na dabbingové nástroje ve velikosti kreditní karty. Dabit Card Hamsa obsahuje všechny nástroje pro dabbing - packer, spork, scraper, poker. Díky perfektnímu tvarování a magnetům se v průběhu přepravy nic nepoškodí. V horní části karty najdete prostor pro drcení.
CZK659.00
Diskrétní přenoska na dabbingové nástroje ve velikosti kreditní karty. Dabit Card Skull obsahuje všechny nástroje pro dabbing - packer, spork, scraper, poker. Díky perfektnímu tvarování a magnetům se v průběhu přepravy nic nepoškodí. V horní části karty najdete prostor pro drcení.
CZK1,299.00
Jedinečný Alpha-Cat Puff Kit obsahuje vše, co je potřeba pro krásnou a ničím nerušenou kuřáckou dovolenou. Oku lahodící krabice ukrývá zlatý grál každého kuřáka, nadšence i zevláka! Kompletní sada Alpha-Cat Puff Kit se skládá z dvoudílné magnetické drtičky, která je plně kompatibilní s kulatou krabičkou na bylinky. Součástí boxu jsou dále dlouhé king size papírky a akurátní filtry. Zlatý hřeb na konec, bong si složí i pitomec! Alpha kit totiž během pár sekund přetvoříte i do podoby šikovné vodní dýmky. Chillum, kotlík, čistící kartáček nesmí chybět.