Home

Filter By

Ventilátor VKM

CZK2,399.00
Potrubní radiální ventilátor z pozinkované oceli VKMz 100 disponuje slušným výkonem a hodí se pro vzduchové potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Umožňuje horizontální i vertikální instalaci, díky montážní konzoli lze upevnit na stěnu i strop. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 100, 270m3/h do potrubí o průměru 100mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 270m3/h spotřeba (příkon) 73W tlak 370Pa 2830 otáček za minutu hladina akustického tlaku 47 dbA hmotnost 4,4kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Kovový potrubní ventilátor VKMz 100, 270m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK2,599.00
Potrubní ventilátor VKMz 125 s výkonem 330m3/h je vyroben z pozinkované oceli. Ačkoliv je vodotěsný a je chráněn polymerovou vrstvou proti korozi, jeho využití je spíš na sušších průmyslových, pěstebních nebo obchodních prostorů. Je kompatibilní se všemi druhy kruhového vzduchového potrubí o průměru 125mm. Dobře spolupracuje hlavně s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 125, 330m3/h do potrubí o průměru 125mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 330m3/h spotřeba (příkon) 75W tlak 370Pa 2800 otáček za minutu hladina akustického tlaku 47 dbA hmotnost 4,3kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Kovový radiální ventilátor VKMz 125, 330 m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK2,899.00
Kovový potrubní ventilátor z pozinkované oceli je chráněn proti korozi ochrannou polymerovou vrstvou. Větrák s průměrem 150mm umožňuje vertikální i horizontální montáž (na zeď i strop). Je určen pro provoz v dílnách, halách, obchodech, kancelářích s nižší vlhkostí. Je vhodnější do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 150, 555m3/h do potrubí o průměru 150mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 555m3/h spotřeba (příkon) 98W tlak 330Pa 2705 otáček za minutu hladina akustického tlaku 47 dbA hmotnost 5,7kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Potrubní radiální ventilátor VKMz 150, 555m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK2,999.00
Kovový potrubní ventilátor z pozinkované oceli je chráněn proti korozi ochrannou polymerovou vrstvou. Větrák s průměrem 160mm umožňuje vertikální i horizontální montáž (na zeď i strop). Je určen pro provoz v dílnách, halách, obchodech, kancelářích s nižší vlhkostí. Je vhodnější do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 160, 555m3/h do potrubí o průměru 160mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 555m3/h spotřeba (příkon) 98W tlak 370Pa 2660 otáček za minutu hladina akustického tlaku 47 dbA hmotnost 5,7kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Potrubní radiální ventilátor VKMz 160, 555m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK3,399.00
Potrubní ventilátor VKMz 200 s výkonem 1000m3/h je vyroben z pozinkované oceli. Ačkoliv je vodotěsný a je chráněn polymerovou vrstvou proti korozi, jeho využití je spíš na sušších průmyslových, pěstebních nebo obchodních prostorů. Je kompatibilní se všemi druhy kruhového vzduchového potrubí o průměru 200mm. Dobře spolupracuje hlavně s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 200, 1000m3/h do potrubí o průměru200 mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 1000m3/h spotřeba (příkon) 154W tlak 585Pa 2375 otáček za minutu hladina akustického tlaku 48 dbA hmotnost 6,6kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Kovový potrubní ventilátor VKMz 200, 1000m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK3,999.00
Potrubní radiální ventilátor z pozinkované oceli VKMz 250 disponuje slušným výkonem a hodí se pro vzduchové potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Umožňuje horizontální i vertikální instalaci, díky montážní konzoli lze upevnit na stěnu i strop. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 250, 1070m3/h do potrubí o průměru 250mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 1070m3/h spotřeba (příkon) 194W tlak 573Pa 2790 otáček za minutu hladina akustického tlaku 52 dbA hmotnost 7,3kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+50 stupňů   Kovový radiální ventilátor VKMz 250, 1070m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK4,499.00
Kovový potrubní ventilátor z pozinkované oceli je chráněn proti korozi ochrannou polymerovou vrstvou. Větrák s průměrem 315mm umožňuje vertikální i horizontální montáž (na zeď i strop). Je určen pro provoz v dílnách, halách, obchodech, kancelářích s nižší vlhkostí. Je vhodnější do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMz 315, 1400m3/h do potrubí o průměru 315mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 1400m3/h spotřeba (příkon) 171W tlak 533Pa 2600 otáček za minutu hladina akustického tlaku 52 dbA hmotnost 8,1kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+50 stupňů   Kovový radiální ventilátor do potrubí VKMz 315,1400m3h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK4,899.00
Potrubní ventilátor VKMS 200 s výkonem 1100m3/h je vyroben z pozinkované oceli a je vybaven silnějším motorem. Ačkoliv je vodotěsný a je chráněn polymerovou vrstvou proti korozi, jeho využití je spíš na sušších průmyslových, pěstebních nebo obchodních prostorů. Je kompatibilní se všemi druhy kruhového vzduchového potrubí o průměru 200mm. Dobře spolupracuje hlavně s potrubím s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem silnější motor = více odvětraného vzduchu na stejný průměr kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMS 200, 1100m3/h, se silnějším motorem do potrubí o průměru 200mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 1100m3/h spotřeba (příkon) 193W 2780 otáček za minutu hladina akustického tlaku 51 dbA hmotnost 6,7kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+45 stupňů   Kovový potrubní ventilátor VKMS 200, 1100m3/h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.
CZK5,399.00
Kovový potrubní ventilátor z pozinkované oceli je chráněn proti korozi ochrannou polymerovou vrstvou. Větrák s průměrem 315mm umožňuje vertikální i horizontální montáž (na zeď i strop). Je určen pro provoz v dílnách, halách, obchodech, kancelářích s nižší vlhkostí. Je vhodnější do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Hlavní přednosti kovového ventilátoru jednofázový motor s vnějším rotorem a kuličkovým ložiskem silnější motor = více odvětraného vzduchu na stejný průměr kovové radiální lopatky, dynamicky vyvážené turbíny využitelný pro odtah i přítah automatická ochrana proti přehřátí a automatický restart kryt z pozinkované oceli a polymerovou ochrannou vrstvou proti korozi horizontální i vertikální montáž v jakémkoliv úhlu garance bezpečného provozu a tichého chodu široké využití v průmyslových prostorech (sklady, dílny, výrobny, haly, skleníky apod.) Parametry VKMS 315, 1400m3/h do potrubí o průměru 315mm maximální kapacita vzduchu (výkon) 1880m3/h spotřeba (příkon) 296W 2720 otáček za minutu hladina akustického tlaku 54 dbA hmotnost 8,2kg krytí IP X4 optimální provozní teplota -25/+55 stupňů   Kovový radiální ventilátor do potrubí VKMS 315,1400m3h dodáváme včetně montážní konzole a návodu. Při montáži a manipulaci důsledně dodržujte pokyny uvedené v českém manuálu. Přesné a podrobné schéma zapojení najdete v něm. Pokud nemáte zkušenosti se zapojením ventilátoru tohoto typu, vyhledejte odbornou pomoc.