Home

Filter By

Vaporizéry O.penVape

CZK2,119.00
Kapesní vaporizér Go Pen Plus americké značky O.penVape je určen výhradně pro vaporizaci éterických olejů a bylinných výtažků. Skvěle skladný vapík v designu zvýrazňovače je k dispozici v pěti základních barvách. Jasnou výhodou je pojistka proti náhodnému zapnutí. Vaporizér OpenVape totiž spouštíte několikanásobným kliknutím tlačítka on-off. Miniaturní, ale výkonná 4,2V baterie umožňuje o čtvrtinu vyšší výkon a prodlužuje samotnou vaporizaci o 2 vteřiny než starší verze Go Pen. Baterii vapíku lze jednoduše nabít pomocí zatažitelné USB nabíječky. Pozor, vaporizér není určen k vaporizaci suchých bylin. Doživotní záruka na baterii. Barvu vaporizéru prosím specifikujte přímo v objednávce. Balení vaporizéru Go Pen Plus OpenVape obsahuje 2 keramické atomizéry atomizér na olej náústek a 3 silikonová pouzdra na náústek 3 silikonové kryty na náústek nerezové Dabber Dabber míchátko nabíjecí MicroUSB 4,2V baterie
CZK749.00
Minimalisticky elegantní kapesní vaporizér Open Vape Battery & Charger je designovaný jako úzké pero. Jemný přístroj je určen pro příjemné vaporování aromatických olejů a bylinných výtažků. Výrobce garantuje konzistentní, až 8 sekundové natáhnutí. Sami si určíte, jak dlouhý nádech využijete. Jeho obsluha je jednoduchá a také nabíjení pomocí odjímatelného USB konektoru je nenáročné. Pro míchání a užívání vlastních olejů je třeba zakoupit dodatečné příslušenství nebo přímo vaporizér OpenVape FIY Kit. Vaporizéry O.pen Vape nejsou určeny na vaporování sušin. K dispozici v černé a stříbrné barvě. Barvu prosím upřesněte v objednávce.
CZK359.00
Prázdná kazeta pro všechny vaporizéry O.pen Vape v nabídce (GoPen, FIY Kit a Battery and Charger). Doplnitelnou cartridge lze používat na libovolné výtažky nebo oleje až půl roku. Pro míchání vlastních olejů a extraktů si prohlédněte Kapesní vaporizér OpenVape FIY Kit. Vaporizéry O.pen Vape ani příslušenství nejsou určeny na vaporování sušin.
CZK3,749.00
Na dotek velmi příjemná mikina OpenVape vapRwear je vyrobena z francouzské froté bavlny a svou jedinečností vám učaruje. Mikina je vhodná pro outdoor i indoor aktivity. VAPE Systém DLO je schován v límci. Náústek je hned vedle hlavy připraven k okamžitému použití. Vaporovací pero je diskrétně uloženo ve speciální kapsičce. Mikinu můžete nosit i bez hadičky a vaporizéru.Součástí balení je kromě mikiny O.penVape vapRwear o velikosti L je hadička s náústkem, značkový O.penVape pero, USB nabíječka, značkové baterie a prázdná 5ml kazeta. Vaporizéry OpenVape nikdy nepoužívejte na sušiny, je určen pouze na vaporování olejů a výtažků.
CZK3,749.00
Stylový a praktický oděv do města i do přírody. Na nošení velmi příjemná mikina OpenVape vapRwear je vyrobena z francouzské froté bavlny a svou originální praktičností vám vyrazí dech. VAPE Systém DLO v podobě hadičky je integrován do límce. Náústek je připraven k okamžitému a diskrétnímu použití takřka kdekoli. Vaporovací pero, které je součástí balení, máte uložené bezpečně a pod kontrolou ve speciální kapsičce. Hadičku lze z mikiny snadno odejmout a používat bez ní.Mikinu O.penVape vapRwear velikost M dodáváme včetně hadičky s náústkem, značkového OpenVape pera a USB nabíječky. Součástí balení jsou také značkové baterie a prázdná 5ml kazeta. Vaporizér OpenVape je určen pouze na vaporování olejů a výtažků, nikdy ho nepoužívejte na sušinu.
CZK3,749.00
Stylový a praktický oděv do města i do přírody. Na nošení velmi příjemná mikina OpenVape vapRwear je vyrobena z francouzské froté bavlny a svou originální praktičností vám vyrazí dech. VAPE Systém DLO v podobě hadičky je integrován do límce. Náústek je připraven k okamžitému a diskrétnímu použití takřka kdekoli. Vaporovací pero, které je součástí balení, máte uložené bezpečně a pod kontrolou ve speciální kapsičce. Hadičku lze z mikiny snadno odejmout a používat bez ní.Mikinu O.penVape vapRwear velikost XL dodáváme včetně hadičky s náústkem, značkového OpenVape pera a USB nabíječky. Součástí balení jsou také značkové baterie a prázdná 5ml kazeta. Vaporizér OpenVape je určen pouze na vaporování olejů a výtažků, nikdy ho nepoužívejte na sušinu.
CZK2,199.00
Kapesní vapík O.pen Vape v dřevěné imitaci je nejžhavější novinkou tohoto léta. Diskrétní a stylový vaporizér Ziggy Marley Conscious Party zaujme snad úplně všechny svým designem, jednoduchostí a velmi obstojnou výkonností. Před samotnou vaporizací musíte přístroj nabít na maximum pomocí USB nabíječky. Nabito je až tehdy, kdy se na spodku vaporizéru rozsvítí zelená kontrolka. Plastový náústek je lehce odnímatelný a umožňuje snadnou a rychlou výměnu filtrů. Pozor, před prvním použitím je třeba umístit filtr do odšroubovatelné části náústku. K dispozici máte dva typy. Velký filtr se hodí spíš pro hrubě nadrcené, menší filtr zas pro jemně nadrcené, byliny. Vaporizér umožňuje tříteplotní vaporizaci (na 196, 204 a 213 stupňů). Teplotu ovládáte jednoduše pomocí jediného tlačítka na těle vapíku. Ke snadnému pochopení fungování si pozorně přečtěte přiložený návod v českém jazyce. Kapesní vaporizér Ziggy Marley Conscious Party je určen pouze pro vaporizaci sušin. Součástí balení je český návod, USB nabíječka, čistící kartáček, pěchovátko a sítkové filtry dvou velikostí.
CZK1,199.00
Originální OpenVape FIY Kit je určen pro vaporování aromatických olejů a bylinných výtažků. První kapesní vaporizér v historii, který umožňuje vaporizaci vlastnoručně namíchaného oleje. Sada Open Vape FIY Kit se skládá z velmi úzkého vapíku ve tvaru tužky a precizně vyladěného příslušenství. K dispozici v černé barvě.  Unikátní sada OpenVape FIY Kit obsahuje Náplň: miska 0,5 ml O.juice&Honey (splňuje přísné US potravinářské standardy) Nálož: prázdná kazeta 0,5 ml Vaporizace: OpenVape Baterie Nabíjení: USB Jedna lahvička O.juice 5ml stačí na 10 kazet.
CZK3,749.00
Na dotek velmi příjemná mikina OpenVape vapRwear je vyrobena z francouzské froté bavlny a svou jedinečností vám učaruje. Mikina je vhodná pro outdoor i indoor aktivity. VAPE Systém DLO je schován v límci. Náústek je hned vedle hlavy připraven k okamžitému použití. Vaporovací pero je diskrétně uloženo ve speciální kapsičce. Mikinu můžete nosit i bez hadičky a vaporizéru. Součástí balení je kromě mikiny O.penVape vapRwear o velikosti XXL je hadička s náústkem, značkový OpenVape pero, USB nabíječka, značkové baterie a prázdná 5ml kazeta. Vaporizéry OpenVape nikdy nepoužívejte na sušiny, je určen pouze na vaporování olejů a výtažků.