Domů

TT Silent

Aktivní filtry

4 699 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 100 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 100mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 100, 170/240m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 170/240m3/h nízká spotřeba (příkon) 24/26W 2030/2630 otáček za minutu hladina akustického tlaku 24/29 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 12 metrů hmotnost 4,6kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 100 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
5 199 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 125 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 125mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 125, 230/340m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 230/340m3/h nízká spotřeba (příkon) 25/30W 1650/2310 otáček za minutu hladina akustického tlaku 23/28 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 17 metrů hmotnost 4,6kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 125 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
6 599 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 150 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 150mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 150, 405/555m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 405/555m3/h nízká spotřeba (příkon) 45/52W 1970/2645 otáček za minutu hladina akustického tlaku 26/33 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 17 metrů hmotnost 6,1kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 150 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
7 499 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 200 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 200mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 200, 810/1020m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 810/1020m3/h nízká spotřeba (příkon) 78/110W 2015/2445 otáček za minutu hladina akustického tlaku 31/36 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 36 metrů hmotnost 8kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 200 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
11 199 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 250 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 250mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 250, 1050/1330m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 1050/1330m3/h nízká spotřeba (příkon) 127/178W 1965/2495 otáček za minutu hladina akustického tlaku 34/38 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 45 metrů hmotnost 15kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 250 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
16 499 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 315 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 315mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 315, 1530/1950m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 1530/1950m3/h nízká spotřeba (příkon) 213/313W 1975/2545 otáček za minutu hladina akustického tlaku 36/40 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 65 metrů hmotnost 25kg krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny axiální potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Ventilátor TT AP 315 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.
7 199 Kč
Extrémně tichý ventilátor do potrubí TT Silent/Dalap AP 160 je kompatibilní se všemi druhy vzduchového potrubí o průměru 160mm. Je vhodný do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Odhlučněné ventilátory TT Silent AP spojují kvalitní parametry a široké možnosti axiálních a radiálních ventilátorů. Hlavní přednosti odhlučněného ventilátoru TT Silent/Dalap AP 160, 405/555m3/h dvourychlostní motor s tepelnou pojistkou kuličková ložiska zvyšují životnost až na 40.000 hodin provozu semiradiální kovové lopatky garantují zvýšenou rychlost proudu vzduchu vnější kryt z oceli je potažený černým polymerem oběžné kolo z pevného plastu extrémně tichý chod bez vibrací externí montážní krabička a snadnější připojení k síti umožňuje horizontální i vertikální zapojení maximální kapacita vzduchu (výkon) 405/555m3/h nízká spotřeba (příkon) 45/52W 1970/2645 otáček za minutu hladina akustického tlaku 26/33 dbA optimální chod s potrubím do max. délky 27 metrů hmotnost 6,1kg  krytí IP X4 max. provozní teplota 60 stupňů Jak nejlépe využít potrubní ventilátory TT Silent/Dalap AP? Všechny potrubní ventilátory jsou určeny pro široké využití v kuchyních, bytech, kancelářích, pěstebních prostorech a sklenících. Svou práci odvedou také v dílnách, sklepech a jiných prostorech s požadavkem na aktivní odvětrávání. Odhlučněný ventilátor TT AP 160 lze díky montážní desce připevnit na zeď nebo strop. Jednofázový motor a kuličková ložiska garantují maximální výkon v horizontální i vertikální poloze. Rychlost otáček lze nastavit buď napevno před spuštěním ventilátoru nebo pomocí externího přepínače, který není součástí balení a je třeba ho přikoupit. Podrobné instrukce pro zapojení a používání najdete v českém návodu.