Domů

Vaporizéry Vapir

Aktivní filtry

3 779 Kč
Elegantní a lehce přenosný vaporizér Vapir NO2 V2 je vysoký 20 cm. Nevejde se sice do kapsy, ale do běžného zavazadla ano. Díky nabíječce a baterii uvnitř ho pak můžete používat kdekoliv. Životnost baterie dosahuje při plném nabití až hodiny a půl. Kromě toho se tento vaporizér může pochlubit třeba rychlým zahříváním do 1 minuty, přepínáním mezi stupni Celsia a Fahrenheita nebo jednoduchým ovládáním pomocí tří tlačítek. LCD displej s teplotou je přehledný. Když je po vybití zapojen Vapir NO2 V2 do el. sítě, zvládne ihned vaporovat i nabíjet baterii současně.Nechybí ani automatické vypnutí po 20 minutách. Přenosný vaporizér Vapir NO2 V2 dodáváme včetně zabudované nabíjecí baterie, čistící tyčinky z bambusu, kartáček, přídavnou hadičku, síťový kabel, náhradní kotel, extra Vapir X-tip náústek.
2 749 Kč
Vapir Oxygen Mini s připojením do zásuvky byl před roky jedním z prvních kapesních vaporizérů na trhu. I dnes může tento miniaturní vapík konkurovat novějším typům. Jasnou výhodou je totiž přehledný LED displej a snadná regulace teploty. Vapir Oxygen Mini stále zaujme svým praktickým designem a rozměry nebo absolutně tichým chodem. Přestože se keramické tělísko se zahřívá do několika minut, svým výkonem nemůže kapesní vaporizér nikdy konkurovat stolním variantám. Přesto je efektivita vapíku Vapir Oxygen Mini vzhledem k rozměrům a ceně obstojná.Varianta s nabíjecí baterií je určena spíš těm uživatelům, kteří jsou častěji mimo dosah elektřiny. Balení vaporizéru Vapir Oxygen Mini obsahuje přístroj, nabíječku, 2x sítko, čistící tyčku a kartáček, náústek a silikonovou trubičku.
3 599 Kč
Jeden z prvních kapesních vaporizérů na trhu. Vapir Oxygen Mini s nabíjecí baterií byl před léty učiněný zázrak. I dnes překvapí tento miniaturní vaporizér přehledným LED displejem, příjemnou hmotností, praktickým designem a jednoduchou regulací teploty. Samozřejmostí je tichý chod a zahřátí keramického tělíska do několika minut. Výkon kapesního vaporizéru nemůže nikdy konkurovat stolním typům. Přesto je účinnost Vapiru Oxygen Mini vzhledem k rozměrům a ceně stále dost slušná.Varianta s nabíjecí baterií je určena spíš těm uživatelům, kteří jsou časteji mimo dosah elektřiny. Balení vaporizéru Vapir Oxygen Mini obsahuje přístroj, nabíječku, 2x sítko, čistící tyčku a kartáček, náústek a silikonovou trubičku.
5 979 Kč
Malý a lehký kapesní vaporizér Vapir Prima ovládáte snadno jedním tlačítkem. Přepínáte mezi 4 teplotními levely (177-182, 185-190, 193-199, 199-206 stupňů Celsia), podle toho jakou teplotu vaše bylina vyžaduje. Vapir Prima zvládne vaporizaci sušin i výtažků a olejů. Výhodou je určitě vyměnitelná Li-Ion baterie se slušnou kapacitou 3200mAh. Jedno nabití dá přístroji šťávu na 50-60 minut. Vaporizér Vapir Prima a aluminiovým krytem je k dispozici ve čtyřech barvách (modrá, stříbrná, oranžová, černá).
6 869 Kč
Nový stolní vaporizér s digitálním displejem Vapir Rise 2.0 byl vyvinut dle přání zákazníků z celého světa. Velkou výhodou je, že umožňuje přímou i balónkovou vaporizaci. Navíc zvládá odpařování sušin i tekutin a výtažků. Přístroj zahřeje keramické zařízení do 1 minuty a jeho chod je velmi tichý. Snadné ovládání garantuje jednoduchý ovládací systém a přehledný displej. Vapir Rise 2.0 umožňuje skupinové vaporování až pro 4 osoby současně. Oproti předešlému typu zvládá zahřívat až na 215 stupňů Celsia. Balení Vaporizéru Vapir Rise 2.0 obsahuje přístroj, napájecí kabel, plnící komoru, komoru pro tekutiny, multiuživatelský adaptér, komorový a balónkový adaptér, držák topné komory, 3 balonky, balónková spona, silikonová hadice, malá a velká síta, vzduchové filtry HEPA, náústek, manuál.